wtorek, 4 lutego 2014

Kotlety schabowe w ziemniaczanej panierce

Kotlety schabowe inaczej - zastępujemy panierkę z bułki tartej ziemniaczaną. Powiem szczerze, że efekt jest ciekawy, bałam się, że kotlet się nie usmaży, więc dobrze rozbiłam mięso, ale spokojnie można dać nieco grubsze. Danie podałam z czerwonym barszczem.
Sernik królewski

Nasz ulubiony sernik. Pieczony kilkakrotnie do roku. Za każdym razem znika niesamowicie szybko.
Murzynek - prawdziwy numer 1

Nie raz piekłam murzynka i za każdym razem kiedy miałam ochotę na kolejnego - szukałam nowego przepisu. Teraz wydaje mi się, że w końcu trafiłam :) Jest to najlepszy z murzynków jakie do tej pory jadłam - taki dla mnie prawdziwy numer 1.
Ciasto marchewkowo-orzechowe

Ciasto marchewkowe chodziło za mną bardzo długo. Kilka razy czytałam recenzje o nim na różnych forach kulinarnych i nie do końca wierzyłam w komentarze typu: moje ulubione ciasto. Jednak ciasto to mnie zachwyciło do tego stopnia, że nie raz jeszcze je upiekę. To jeden z takich przepisów, że człowiek żałuje, że dopiero teraz je odkrył. Jakie ono jest? Odpowiadam na to pytanie wszystkim, którzy są takimi niedowiarkami jak ja: mięciutkie, wilgotne, aromatyczne, z kawałkami chrupiących orzechów włoskich. Wyjątkowo polecam.Wydrukuj przepis

Przetłumacz

E-mail

Polecam również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...